[K]ronick [H]ack [T]eam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[K]ronick [H]ack [T]eam

Kronick Hack Team Group

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

SESLİ CHAT PANELİ ELE GEÇİRME

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

SESLİ CHAT PANELİ ELE GEÇİRME Empty
MesajKonu: SESLİ CHAT PANELİ ELE GEÇİRME   SESLİ CHAT PANELİ ELE GEÇİRME I_icon_minitimePtsi Ara. 28, 2009 9:41 pm

SESLİ CHAT PANELİ ELE GEÇİRMEK

herkese slm arkadaşlar bu seslichat sitelerine bende accayip uyuzum ordaki kendini bilmeyen bazı dengeziler haddini aşması sebebi ile kanımıza dokunur kelimeler sarf ediyorlar bu sebeten dolayı bende bu işe gönül koydum bir şekilde ama programla ama farklı bir yöntemle bu işe bir çözüm getirmeye karar verdim bu dertten müzdalip olan bayabi kardeşim var eminim bu nedenle güncel bilgilendirme ve paylaşımı burdan yapalım benim bazı buldugum yöntemlerim var resimleri upload edip burda yayınlayacam güzel bir yol kolay sadece xp profosyonel cd gerektiren bir yöntem işe yarıyor ben denedim ama 2 hd şifresinde takıldım buna çözümü birlikte çözeriz diye düşünüyorum paylaşmak istedim..

çalışmada ele alınan şu istenmeyen sitenin ana pc si sizin bilgisayarınız olmasıdır panel ayarı ve bir çok şifre degiştirme yönetimide size kalıyor ıp adresini yazıyorsunuz server siz oluyorsunuz bununla ilgili resim ve açıklamalarını lütfen 1 kaç gün bekleyin mekanımız burası daha önce verildimi bilmiyorum verildiyse orda
toplanalım paylaşmak güzeldir..

ISS Kurulumu Ve Bİlgisayarımızı Local Host Yapma
• Öncelikle xp Profesional Kullanmamız gerekiyor.Xp cd sini cd sürücümüze yerleştirdiksen sonra sırasıyla Başlat-Ayarlar-Denetim Masası-Program ekle/kaldır diyoruz.Program ekle kaldırdan sol yandaki windows bileşenlerini ekle/kaldırı tıklıyoruz.

• Windows Bileşenleri yüklendikden sonra Internet Informations Services(ISS) sekmesininin içini doldurup ileri diyoruz.

• Kurulum tamamlandıkdan sonra Bilgisayarım içinde c:// dizinine bakıyoruz eğer buraya inetput klasörü gelmişse kurulum tamamlanmış demekdir daha sonra inetputun içine giriyoruz.İnetput içerisinde wwwroot klasörü bulunuyor bu klasör bizim bilgisayarımızı sanki web sitenin serverı gibi göstermemize yarıyacak işde bu klasörümüzün içine scriptimizi atacaksız.
• Buraya kadarki bölümde iss kurulumunu anlattık şimdide bilgisayarımız web sitenin serveri gibi gösterelim.Öncelikle bilgisayarımızın kendi ipsini bulalım.Sırasıyla Başlat-Çalıştır deyip çıkan yere cmd yazıp entera basalım.Çıkan msdos sayfasında ipconfig yazıp enterlıyalım.

• Bizim için gerekli olan bilgiler sadece ip adresi ,Alt ağ maskesi ve varsayılan ağ geçidi.Bu sayıları ya biyere not edin yada sayfayı kapatmayın.şimdi bu bilgileri ağ ayarlarımıza doğru şekilde koyalım.
• Ağ ayarlarına girmek için sırasıyla Ağbağlantılarıma sağ tıklayıp özellikler diyin, daha sonra çıkan bilgisayar resmine sağ tıklayıp özellikler deyin.

• Yukardaki Alanları uygun şekilde dolduruyoruz.Ip adresini ,Alt ağ maskesini ve VArsayılan ağ geçidini yanlışsız dolduruyoruz ve aşagıdaki yeğlenen DNS sunucusunuda varsayılan ağ geçidinin aynısını yapıyoruz diğer Dns sunucusunu boş bırakıyoruz.Son işlemi yapmak için gelişmişe tıklıyoruz.

• Son Olarak ip adresi yazan yere websitesinin ip adresini yazıyoruz ekle diyoruz tamam tamam deyip işlemi sonlandırıyoruz.
• Eğer Ping çekmeyi bilmiyorsanız yada ping işe yaramıyorsa bu adresden istediğiniz sitenin ip sini bulabilirsiniz.
http://centralops.net/co/DomainDossier.aspx

------------Alıntı değildir----------
Mc_ReKoR ßy_Admin
http://kronickteam.yetkinforum.com

SESLİ CHAT PANELİ ELE GEÇİRME
1 sayfadaki 1 sayfası