[K]ronick [H]ack [T]eam
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[K]ronick [H]ack [T]eam

Kronick Hack Team Group

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hayırlı olsun

4 posters
YazarMesaj
pdrmehmet_09

pdrmehmet_09

hayırlı olsun Empty
MesajKonu: hayırlı olsun   hayırlı olsun I_icon_minitimeSalı Ara. 29, 2009 9:46 pm

oktaycım hayırlı uğurlu olsun. umarım tüm öürencilerimizin rahatsızlıklarını gidereceği bir forum sitesi olur. bu arada daha çok çalışman lazım site için. kapsamı geniş tut. sadece pc ve oyun üzerine olmasın. ben de bu konuda yardım ederim sana. öncelikle reklama önem vermeden önce sitenin içeriğini iyice doldurman lazım. insanların siteye girdiğinde dikkatlerini çekecek çok fazla konu ve alan olması lazım. neyse inşallah güzel bir site oluşturursun. hade kolaygelsin sana
Admin
Admin
Admin
Admin

hayırlı olsun Empty
MesajKonu: saolUN   hayırlı olsun I_icon_minitimeÇarş. Ara. 30, 2009 7:19 pm

okty site hepimize hayırlı olsn diyorum msn hacklenmiş olsunama sonradan biz onlardan daha ii olcaz by_admin=Mc_ReKoR What a Face
http://kronickteam.yetkinforum.com
Mc_BaRBaR
Admin
Admin
Mc_BaRBaR

hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: hayırlı olsun   hayırlı olsun I_icon_minitimeCuma Ocak 01, 2010 12:16 am

saolun hocam böyle öğrencez bu işleri Smile baktım bilgisayarda oyun oynarken bi şey öğrenemiyorum bu şekilde bari birileri bize bi şeyler öğretir die girdik bu işe Very Happy afro
msn imin hacklenmesinin de intikamını başkalarından aldım ertesi gece 5 kişinin msn şifrelerini deiştirdim sonra gerii verdim şifreleri ama facebook şifreleri bnde Very Happy lol! Twisted Evil What a Face
maria01

hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: hayırlı olsun   hayırlı olsun I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 4:16 pm

oktay hayırlı olsun....
Mc_BaRBaR
Admin
Admin
Mc_BaRBaR

hayırlı olsun Empty
MesajKonu: Geri: hayırlı olsun   hayırlı olsun I_icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 7:37 pm

saolun hocam forumumuza hoş geldiniz Smile farao Basketball Smile Surprised Idea cheers albino cherry santa jocolor

hayırlı olsun
1 sayfadaki 1 sayfası